×

Jesteśmy AWParts.pl, czyli dynamicznie rozwijający się biznes e-commerce. Nasze produkty dostępne są w sklepie internetowym, na portalach sprzedażowych oraz w sklepie stacjonarnym. Cały czas poszerzamy naszą ofertę. Chcemy, aby nie tylko była ona realnym odzwierciedleniem zapotrzebowania naszych klientów, ale również wychodziła naprzeciw ich potrzebom.

Wyróżniają nas:

KONKURENCYJNE CENY

Nikt z nas nie lubi przepłacać, dlatego na ponad 2500 dostępnych produktów zawsze oferujemy możliwie najniższą cenę. Niska cena i dobra jakość umożliwiły nam stanie się jednym z liderów branży e-commerce w sprzedaży detalicznej części i akcesoriów samochodowych. 

BOGATA OFERTA

Nie poprzestajemy na 2500 produktów, lecz wciąż sukcesywnie wprowadzamy nowe. Posiadamy szeroki wybór części- oryginalnych oraz zamiennych do wielu marek samochodowych. Oprócz tego niedawno rozpoczęliśmy produkcję własnych części. Tym sposobem będziemy w stanie zaoferować wysoko jakościowe części zamienne w jeszcze bardziej okazyjnych cenach. Głównie skupiamy się na motoryzacji, ale nie tylko, wdrażamy również produkty lifestylowe, do domu, ogrodu, warsztatu i wiele innych.

DOBRY KONTAKT Z KLIENTEM

Umożliwiamy szybki kontakt telefoniczny i mailowy. Nasi konsultanci zawsze udzielają niezbędnych informacji oraz zapewniają pomoc w doborze odpowiednich części. Jesteśmy dla Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16. W tym czasie zawsze jak najszybciej odpowiadamy na wiadomości i odbieramy przychodzące połączenia.

Jesteśmy na rynku już od 2008 roku. Wszystko zaczęło się od małego przydomowego biznesu prowadzonego przez jedną osobę. Aktualnie zatrudniamy młody i dynamiczny zespół oraz działamy w niezależnej siedzibie. W związku z rozwojem firmy przeszliśmy restrukturyzację i od 2021 roku działamy jako AWParts sp. z o. o.. Nasza oferta skierowana jest do osób fizycznych, jak i do firm. Informacje na temat nowości, aktualnych promocji i aktywnych kodów rabatowych znajdą Państwo na naszej stronie, na Facebooku oraz Instagramie.

Loading...