×

Środki do napraw i zabezpieczania

W tej kategorii dostępne są różnego rodzaju środki do naprawy samochodu, dzięki którym można przywrócić sprawność swojego auta np. po wypadku, stłuczce czy większej lub mniejszej awarii. Oferujemy preparaty niezbędne do czyszczenia części, kleje, pasty do hamulców, a także płukanki, odstraszacze i wiele innych. Wszystkie produkty łączą bardzo wysoką jakość z korzystną ceną zakupu, dlatego zachęcamy do ich zamówienia już dziś!

Środki do naprawy samochodu – co liczy się najbardziej?

Zazwyczaj błędnie wydaje nam się, że każda naprawa samochodu wiąże się z bardzo dużymi nakładami finansowymi, co w praktyce ma niewiele wspólnego z prawdą. Udowadniamy w naszym sklepie, że preparaty przeznaczone do naprawy oraz zabezpieczenia każdego samochodu wcale nie muszą być drogie. Oferujemy artykuły firm takich jak K2, BOLL, Castrol i wielu innych. Wszystkie są doskonale przebadane i charakteryzują się znakomitą relacją ceny do jakości.

 • Czyszczenie części – wyczyszczenie części brudnych od smaru, oleju lub nalotu z klocków hamulcowych, wymaga zastosowania specjalistycznych środków. Usunięcie takich zanieczyszczeń samą wodą lub wodą z dodatkiem nawet bardzo intensywnego detergentu jest niemożliwe i niebezpieczne, gdyż może doprowadzić do ich rdzewienia.

 • Kleje – oferujemy także kleje, dzięki którym można połączyć ze sobą powierzchnie w bezpieczny i trwały sposób. Dużą popularnością cieszą się znane preparaty w tubce o bardzo dużej sile klejenia, które warto mieć przy sobie podczas wszystkich prac związanych z samochodami i innymi pojazdami mechanicznymi.

 • Pasty do hamulców – zabezpieczanie hamulców i ich naprawa powinna być zawsze przeprowadzona na bezpiecznych i sprawdzonych środkach. Pasty do hamulców to wysokotemperaturowe smary syntetyczne, które redukują wibracje oraz piski i zabezpieczają przed wpływem czynników zewnętrznych.

 • Płukanki silnika – czasami jedynym sposobem wyczyszczenia wnętrza jednostki napędowej z zalegających zanieczyszczeń to zastosowanie płukanki do silnika. Te specyfiki wlewa się bezpośrednio do wnętrza i miesza z olejem przed jego wymianą. Preparaty rozpuszczają nagar i wiele zabrudzeń znajdujących się w układzie smarowania i komorze silnika.

 • Odstraszacze zwierząt – gryzonie są bardzo uporczywym problemem dla właścicieli aut parkowanych "pod chmurką". Niektóre zwierzęta, w szczególności bardzo często spotykane także w mieście kuny, mogą przegryzać gumowe i plastikowe kable i przewody. Odstraszacze zwierząt mogą być w formie aerozoli, którym wystarczy rozpylić preparat np. w komorze silnika. Zapewniają skuteczne działanie i są wydajne.

 • Smary – smar to bardzo popularny preparat do samochodów, który redukuje tarcie i chroni przed osiadaniem wilgoci na elementach mechanicznych. Dzięki skutecznej penetracji niweluje skrzypienie i inne niepokojące dźwięki dochodzące ze współpracujących ze sobą podzespołów.

 • Odrdzewiacze i penetratory – rdza to wróg każdego wielbiciela motoryzacji, z którym bardzo ciężko nawiązać wyrównaną walkę. W tej kategorii znajdują się między innymi odrdzewiacze i penetratory. Za ich pomocą można odkręcić skorodowane, zapieczone śruby i nakrętki, które nie były odkręcane od wielu lat.

 • Naprawa opon – preparaty do naprawy opon służą, jak sama nazwa wskazuje, do naprawiania usterek w obrębie ogumienia każdego pojazdu mechanicznego. Środki te doskonale sprawdzą się w trasie. Wystarczy całą zawartość zaaplikować do wnętrza przebitej opony. Specyfik skutecznie wypełni całe jej wnętrze i umożliwi dotarcie do najbliższego zakładu wulkanizacji.

 • Pasty do rąk – pasta BHP do rąk służy do usuwania z dłoni najbardziej uporczywych zabrudzeń, takich jak smary, oleje i benzyna. Produkty oferowane w tej podkategorii zostały wielokrotnie przebadane dermatologicznie i wykazują skuteczne działanie.

 • Silikony i masy uszczelniające – preparaty te są przeznaczone do różnych zadań, w tym do uszczelniania pokryw zaworów oraz mis olejowych i uszczelek termostatów. Znajdują się w tubce z odkręcanym podajnikiem, dzięki czemu można z łatwością dozować go podczas pracy.

 • Preparaty syntetyczne – olej to w zasadzie najważniejszy czynnik wpływający na żywotność naszego silnika. Służy do smarowania ściśle współpracujących ze sobą podzespołów, a jego istotę widać np. po tym, że samochód bez oleju popracuje maksymalnie kilka-kilkanaście minut. Po tym czasie silnik nie będzie się nadawał nawet do naprawy.

Zapraszamy do zakupu najlepszych środków do naprawy samochodu w sklepie AWparts.pl. Zapewniamy szybką dostawę oraz korzystne ceny zakupu.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj