×

Chemia blacharsko lakiernicza

Chemia blacharsko-lakiernicza to bardzo obszerna kategoria, w której znajdują się przede wszystkim artykuły i specyfiki przeznaczone do zabezpieczenia i konserwacji lakieru. Oferujemy między innymi produkty do ochrony samochodów, mleczka i pasty polerskie, a także przeróżne środki antykorozyjne, lakiery i odtłuszczacze. Przejrzyj koniecznie wszystkie produkty do regeneracji samochodów i złóż zamówienie już dziś!

Produkty do ochrony samochodów – jakie warto wybrać?

Samochody to bardzo kosztowny środek transportu, generujący spore koszty nie tylko w chwili jego zakupu, lecz także w trakcie bieżącej eksploatacji. Osoby, które na bieżąco starają się zabezpieczać swoje auta przed usterkami i awariami, zazwyczaj wydają na naprawy znacznie mniej niż ci, dla których liczy się wyłącznie tankowanie benzyny na stacji. Z tego względu w naszym sklepie oferujemy produkty do regeneracji samochodów oraz do ich ochrony, zabezpieczające całą blacharkę i lakier przed wieloma uszkodzeniami. Warto poznać je bliżej.

Mleczka i pasty polerskie

Mleczka i pasty polerskie, jak sama nazwa wskazuje, służą do polerowania wierzchniej warstwy lakieru każdego samochodu. To właśnie na niej tworzą się charakterystyczne niewielkie i dość płytkie zarysowania, które pogarszają wygląd lakieru i sprawiają, że wydaje się matowy i płaski. Oferujemy mleczka i pasty polerskie także do chromu oraz lamp, dzięki którym można odzyskać doskonały, fabryczny wygląd tych elementów.

Środki antykorozyjne

Korozja to wróg dla każdego samochodu użytkowanego zimową porą. W naszej szerokości geograficznej zimą panują trudne warunki, szczególnie gdy do zmniejszania ilości śniegu zostanie wykorzystana żrąca sól. Środki antykorozyjne są przeznaczone między innymi do zabezpieczania podwozi aut. Można z łatwością nakładać je pędzlem lub aerozolem.

Lakiery i odtłuszczacze

W naszym sklepie AWparts.pl oferujemy także wyselekcjonowane lakiery i odtłuszczacze, którymi można pomalować różne części każdego samochodu, w tym także felgi, najszybciej ulegające różnego typu awariom. Przeważnie lakiery mają formę aerozolu, którym można z łatwością dotrzeć nawet do najbardziej niedostępnych miejsc. Odtłuszczacze z kolei są przeznaczone do usuwania tłustych plam z powierzchni malowanego elementu.

Produkty do regeneracji samochodów – najważniejsze zalety

Chemia blacharsko-lakiernicza dostępna w naszym sklepie charakteryzuje się wysoką jakością i zarazem także korzystną ceną zakupu. Wszystkie artykuły pochodzą od firm znanych na rynku motoryzacyjnym, takich jak BOLL, które od lat produkują specyfiki i produkty do ochrony samochodów. Dzięki nim:

  • skutecznie zabezpieczysz auto na zimę,

  • unikniesz kosztownych napraw elementów, które nie były odpowiednio zabezpieczone.

Zamów już dziś, a w razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Odpowiemy tak szybko, jak to możliwe. Zapewniamy błyskawiczną wysyłkę – jeszcze tego samego dnia, jeśli zamówienie złożysz do godziny 14:00.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj