×

Wyposażenie wnętrza

Coraz więcej osób dba o swój samochód nie tylko w zakresie jego mechaniki i praktyczności, lecz także wnętrza. To właśnie w kabinie spędzamy najwięcej czasu podczas podróży i to ona ma podstawowy, jak nie decydujący, wpływ na szeroko pojętą przyjemność z jazdy oraz jej bezpieczeństwo. Przejrzyj całe wyposażenie wnętrza dostępne w sklepie AWparts.pl. W kategorii znajdują się wyłącznie najlepsze produkty, które z pewnością spełnią wszelkie oczekiwania i potrzeby. Zapraszamy do złożenia zamówienia!

Jakie elementy wyposażenia wnętrza znajdziesz w sklepie AWparts.pl?

W naszym sklepie dostępne są w zasadzie wszystkie urządzenia i dodatkowe akcesoria przeznaczone do wnętrza każdego typu samochodu, które mogą służyć w celu poprawy komfortu, bezpieczeństwa lub wystroju kabiny. Wszystkie znajdują się w dedykowanych podkategoriach, dzięki czemu każdy może z łatwością znaleźć poszukiwany produkt i dodać go do wirtualnego koszyka.:

 • Półki tylne – akcesoria te zasłaniają całe wnętrze bagażnika w przypadku samochodów typu VAN, czasami także hatchback lub liftback. Zazwyczaj elementy te dość szybko się uszkadzają, szczególnie gdy włożymy do komory zbyt duży przedmiot, który złamie półkę w trakcie jazdy lub w chwili zamykania bagażnika.

 • Panele sterowania i przełączniki – akcesoria te ulegają sukcesywnemu zużyciu w trakcie eksploatacji każdego samochodu. Nadruki wykonane przeważnie specjalną farbą mogą się ścierać, a elementy dotykane palcami – wybłyszczać, co w efekcie prowadzi zarówno do pogorszenia wizualnej estetyki wnętrza auta, jak i czasami zupełnego starcia firmowych oznaczeń.

 • Fotele i kanapy – w tej kategorii znajdziesz w niej fotele przeznaczone do pierwszego rzędu siedzeń, jak i kanapy, które montuje się w każdym kolejnym. Ich zakup to doskonała inwestycja, gdy używane aktualnie modele są wysiedziane i przez to również niewygodne.

 • Elementy mocujące – tapicerka utrzymywana jest na swoim miejscu za pomocą niewielkich elementów mocujących, w tym spinek i klipsów. Akcesoria te ze względu na plastikową, dość słabą konstrukcję, mogą ulec zniszczeniu w trakcie demontażu tapicerki np. do jej prania czy wymiany.

 • Sprzęt audio fabryczny – podczas jazdy uwielbiamy słuchać muzyki. Niestety przez zbyt dużą głośność mogą uszkodzić się głośniki, a czasami także wzmacniacz. Aby zachować komfort jazdy, warto kupić sprzęt audio fabryczny dostępny w naszym sklepie i czerpać radość z każdej piosenki.

 • Pedały – akcesoria te co prawda rzadko ulegają uszkodzeniom, lecz stanowią podstawowy element tuningowy.

 • Deski rozdzielcze i konsole – we wnętrzu każdego auta znajdują się między innymi deski rozdzielcze i konsole, które służą jako miejsce montażowe wszystkich elementów sterujących.

 • Popielniczki samochodowe – podróż dla palaczy można uprzyjemnić właśnie za pomocą popielniczek, które mają ergonomiczny kształt i szczelną budowę. Dzięki temu chronią przed ulatnianiem się nieprzyjemnego zapachu i pozwalają na komfortowe palenie w samochodzie.

 • Boczki drzwi – oferujemy także boczki drzwi, czyli części tapicerki, które zazwyczaj wymienia się ze względu na stłuczkę boczną.

 • Kratki nawiewu – wentylacja samochodu to podstawa – w tej kategorii znajdują się kratki, które mogą się łatwo uszkodzić, gdy powiesimy na nich zbyt ciężki zapach lub uchwyt do telefonu.

 • Schowki i półki – to odrębna kategoria, w której znajdują się przede wszystkim boczne lub przednie schowki i półki, w tym pasażerów i kierowcy. Rzadko ulegają awarii, lecz czasami warto je wymienić ze względu na widoczne nieestetyczne zużycie.

 • Rolety bagażnika – to miękki wariant półki do bagażnika, którą zasłania się cały przewożony ładunek lub pustą przestrzeń bagażową. Różnicę stanowi zastosowanie miękkiego materiału, który również często ulega uszkodzeniom mechanicznym.

 • Podłokietniki – kolejny element wpływający na komfort kierowcy, na którym można wygodnie położyć łokieć w trakcie długiej, wyczerpującej jazdy.

 • Lusterka wewnętrzne – dobra widoczność to podstawa. Lusterka wewnętrzne montuje się w górnym obszarze szyby czołowej, gdzie służą do obserwowania tego, co dzieje się za autem przez szybę tylną.

 • Pasy bezpieczeństwa – uszkodzenie pasów bezpieczeństwa to zazwyczaj bardzo duży problem, który wiąże się z niebezpieczeństwem zbyt słabego trzymania w razie wypadku. Należy je wymienić, jeśli tylko zauważysz jakiekolwiek niepokojące objawy, w tym wyciągnięte nici czy przetarcia.

 • Nawigacje GPS fabryczne – dojazd do celu w obcych miastach może być dość kłopotliwy – z tego względu montuje się nawigacje GPS, które wskazują prawidłową drogę w trakcie jazdy.

 • Klamki wewnętrzne – dzięki klamkom można opuścić pojazd. Jednak częste otwieranie drzwi i szarpanie może oznaczać skrócenie ich żywotności i zacinanie się. Warto wówczas wymienić je na nowe.

 • Osłony i zaślepki – to akcesoria dodatkowe, uzupełniające, którymi można zasłonić nieestetyczne miejsca montażowe.

 • Uchwyty fabryczne – modele przeznaczone np. na napoje i kubki, to elementy stricte komfortowe, dzięki którym można w bezpieczny sposób odłożyć picie w trakcie długiej jazdy.

Wyposażenie wnętrza – dlaczego warto dbać o kabinę swojego samochodu?

Wiele osób przeprowadzając naprawy lub modyfikacje tuningowe swojego samochodu, zapomina o jego wnętrzu. A to właśnie w nim – nie na zewnątrz – spędzamy najwięcej czasu w trakcie jazdy, dlatego o nie również warto należycie zadbać i zakupić pasujące akcesoria, przeprowadzić ich montaż zgodnie z wymogami producenta pojazdu, jak i wybrać elementy dekoracyjne, które uzupełnią czasami dość ponure i nudne wnętrze. Dzięki nim każda podróż będzie przyjemniejsza i bardziej komfortowa. W naszym sklepie znajdziesz produkty potrzebne do urozmaicenia kabiny samochodu. Wszystkie są w pełni nowe i objęte odpowiednio długim okresem gwarancyjnym, a przy tym także oferujemy je w korzystnej cenie, dbając o jak najszybszą dostawę na wskazany adres.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj