×
Filtruj według
Cena
-

Kategorie blogowe

Kategorie blogowe

Popielniczki samochodowe

Długie trasy, stanie w korkach oraz oczekiwanie na klientów lub bliskich w swoim samochodzie przez kilka godzin sprawia, że czasami nie da się obejść bez papierosa. Gdzie jednak strzepnąć popiół? Za okno – nieelegancko, a do pudełka niebezpiecznie. Skuteczną odpowiedzią na tego typu rozterki są popielniczki samochodowe, które są bezpiecznym, estetycznym i komfortowym w użyciu akcesorium, które każdy palacz powinien mieć w swoim aucie. Przejrzyj wszystkie i zamów już dziś!

Podkategorie

Popielniczki samochodowe – zadbaj o czystość swojego auta

Popielniczki do samochodu to akcesoria, które do niedawna każdy producent dokładał do sprzedawanych przez siebie pojazdów kupowanych u dealera. Teraz jednak jest to sytuacja coraz rzadsza, a do pakietu dla palących trzeba sporo dopłacić – nawet kilkaset złotych. Wynika to głównie z oszczędności producenta. Na szczęście popielniczki samochodowe można z łatwością dokupić w naszym sklepie i dopasować je idealnie do swojego auta. Służą do:

  • Utrzymania bezpieczeństwa w aucie – strzepnięcie popiołu na dywanik lub tapicerkę może zakończyć się zapłonem, a w najlepszym przypadku wypaloną, nieatrakcyjną dziurą w kosztownym fotelu lub podłokietniku.

  • Zachowania czystości – popiół jest dość suchy, tym samym mocno rozsypuje się podczas strzepywania. Nawet wystawiając dłoń za okno, z całą pewnością część popiołu wróci do wnętrza pojazdu pod wpływem podmuchów wiatru.

  • Życia w zgodzie z zasadami – strzepywanie popiołu przez otwarte okno lub wyrzucanie przez nie niedopałków jest odczuwane przez wszystkich – nawet przez większość palaczy – za bardzo nieeleganckie. To w końcu zaśmiecanie dobrze utrzymanych chodników czy ulic!

  • Utrzymania atrakcyjnego zapachu w aucie – praktycznie każdą popielniczkę da się zamknąć za pomocą specjalnej nakładki. W ten sposób nie dość, że blokujesz dostęp nieprzyjemnego zapachu z wnętrza do swojej kabiny, to także zachowujesz estetykę premium. Część modeli ma zatyczkę chromowaną lub wykonaną z materiału przypominającego szczotkowane aluminium.

Jakie popielniczki do samochodu znajdziesz w sklepie AWparts.pl?

W naszym sklepie dostępne są przeróżne popielniczki samochodowe, które z całą pewnością będą stanowiły odpowiedni zakup w swojej kategorii cenowej. Większość z nich wkłada się do otworów na kubek, umieszczonych z reguły obok podłokietnika, rzadziej tuż pod konsolą środkową.

Wszystkie popielniczki do samochodu oferowane w naszym sklepie łatwo się montuje, można je także wyciągnąć z gniazda w razie potrzeby, aby wysypać zawartość do odpowiedniego kosza. Różnice pomiędzy nimi wynikają głównie z długości oraz średnicy i wysokości, a także ze stylistyki nakrętki, na której może znajdować się np. logotyp jednej z wielu marek samochodowych, w tym Audi, Mercedes czy SEAT.

Wszystkie modele są oczywiście w pełni odporne na wysoką temperaturę papierosa, a także mogą się sprawdzić doskonale jako niewielki pojemnik na śmieci. Są bowiem uniwersalne – we wnętrzu znajduje się nie tylko element do wygaszania papierosa, lecz także duża przestrzeń na odpady, do której można wrzucać nie tylko niedopałki i popiół, ale również papiery, paragony czy bloczki parkingowe.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj