×
Filtruj według
Cena
-

Kategorie blogowe

Kategorie blogowe

Emblematy samochodowe

Emblematy samochodowe symbolizują markę danego auta, model, czasami wariant nadwozia lub rodzaj silnika, dlatego też montowane są fabrycznie przez producentów na pierwszej linii montażowej. Niestety, akcesoria te bardzo często ulegają uszkodzeniom. Czasami na skutek działania niekorzystnych warunków atmosferycznych, a czasami ze względu na stłuczki i wypadki. W naszym sklepie znajdziesz przeróżne emblematy samochodowe do aut oferowanych na naszym rynku. Przejrzyj wszystkie i złóż zamówienie już dziś!

Podkategorie

Czym są emblematy samochodowe i do czego służą?

Emblemat z marką samochodu to niewielkie akcesorium, służące przede wszystkim do oznaczenia producenta pojazdu. Niemiecka marka Mercedes ma swoją gwiazdę, Audi cztery pierścienie, włoska Alfa Romeo smoka pożerającego człowieka, a Ferrari – czarnego byka na żółtym tle. Tak czy inaczej, emblematy samochodowe mają służyć do identyfikacji marki danego pojazdu, lecz, jak się okazuje, nie tylko, gdyż ponadto mogą:

  • oznaczać konkretny silnik – – wielu producentów oznacza za pomocą emblematów rodzaj jednostki napędowej, czasami jego pojemność, moc lub cechę szczególną, np. napęd hybrydowy, elektryczny lub konwencjonalny, np. TDI.

  • oznaczać wersję nadwozia – te niewielkie akcesoria samochodowe mogą również wskazywać na konkretną wersję nadwozia danego auta, np. słowem „Avant” marka Audi określa swoje samochody typu kombi.

  • oznaczać wersje specjalne – niektóre samochody są oznaczane dodatkowo – np. marka BMW wykorzystuje znaczek „M” do identyfikacji swoich samochodów usportowionych, podobnie jak Mercedes sformułowaniem „AMG”, a Audi literką „S”.

Emblemat z marką samochodu – jakie znajdziesz w sklepie AWparts.pl?

W naszym sklepie znajdziesz emblemat z marką samochodu praktycznie wszystkich producentów – zarówno europejskich, jak i amerykańskich oraz japońskich. Wszystkie są doskonale wykonane, zapewniają wiele lat intensywnej eksploatacji i z całą pewnością odświeżą wygląd Twojego auta po stłuczce, lub gdy dotychczasowy emblemat uległ zużyciu np. na skutek wyblaknięcia. Oferujemy emblematy samochodowe do marki:

  • SKODA,

  • Volkswagen,

  • SEAT,

  • Mazda.

Poszczególne modele są przeznaczone na przód, z reguły na frontową część zderzaka, a inne na tylną klapę bagażnika. Wszystkie jednak mają pod spodem mocny klej, który nie wchodzi w niekontrolowane reakcje z lakierem samochodowym.

Zamów już dziś swój nowy emblemat z marką samochodu i koniecznie przejrzyj inne akcesoria samochodowe dostępne w naszym sklepie. Gwarantujemy szybką dostawę oraz ogromny wybór. Zapraszamy także do zadawania pytań. Doskonale znamy wszystkie części samochodowe dostępne w naszej ofercie, dlatego z chęcią pomożemy w wyborze i rozwiejemy wątpliwości techniczne.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj