×

Wyposażenie i akcesoria samochodowe

Akcesoria samochodowe są przeznaczone dla kierowców, którzy chcą rozwinąć fabryczne wyposażenie swojego auta, poprawić swój codzienny komfort, jak i zwiększyć bezpieczeństwo swoje i pasażerów. W naszym sklepie AWparts.pl dostępne są różnego rodzaju artykuły samochodowe. Znajdziesz wśród nich te niezbędne dla każdego kierowcy, jak żarówki czy apteczki, a także te, które poprawiają wygodę, np. organizery do bagażnika. Zobacz wszystkie z nich i wybierz idealne propozycje dla siebie!

Przydatne akcesoria do samochodu

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór akcesoriów samochodowych, które zdecydowanie warto mieć w garażu lub wozić w aucie podczas każdej podróży. Wszystkie są bardzo przydatne, niewiele osób wie jednak o ich istnieniu. W efekcie borykamy się z brakiem komfortu podczas przewożenia zakupów, przesuwającymi się dywanikami czy wyblakniętymi emblematami. Z tego względu warto zwrócić uwagę między innymi na:

 • żarówki,

 • czujniki cofania,

 • kamery cofania,

 • elektronikę samochodu,

 • pióra wycieraczek,

 • apteczki, gaśnice i inne produkty bezpieczeństwa,

 • uchwyty i wieszaki do przewożenia ubrań,

 • akcesoria do wnętrza samochodu, np. dywaniki,

 • kanistry i olejki,

 • całe emblematy i logotypy,

 • ramki do tablic rejestracyjnych,

 • akcesoria do czyszczenia auta,

 • i wiele innych.

Powyższe wyposażenie aut służy do zwiększenia praktyczności swojego samochodu, poprawy komfortu i bezpieczeństwa. Aby jednak miały odpowiednią funkcjonalność, należy wybrać wariant dostosowany zarówno do danego modelu samochodu, jak i do oczekiwań kierowcy.

Komfortowe dodatki samochodowe

Zawsze warto zwiększać komfort codziennego podróżowania, a przy tym także swoje bezpieczeństwo. Szczególnie mając na uwadze, że na drodze mogą panować zarówno sprzyjające, jak i trudne warunki. Wygoda jest ważna, jednak ochrona przed zagrożeniem jest najważniejsza.

Czujniki parkowania i kamery cofania

Parkowanie w ciasnych miejscach parkingowych, manewry na milimetry oraz cofanie w wąskich, miejskich uliczkach – to stresujące sytuacje nawet dla doświadczonych kierowców. Czujnik parkowania połączony z generatorem sygnałów ostrzegawczych w kabinie wytwarza dźwięk o intensywnym natężeniu. Zwiększająca się częstotliwość oznacza, że zbliżamy się do przeszkody, a dźwięk ciągły – że zostało nam do niej jedynie kilkanaście centymetrów wolnej przestrzeni.

Bardziej zaawansowane urządzenia z automatycznym odłączaniem asystenta parkowania mają także funkcję wyświetlania tej informacji wizualnie na dodatkowych akcesoriach. Akustyczną opcją ostrzegania można znacznie poprawić swój komfort, szczególnie podczas wjeżdżania na miejsce parkingowe.

Uchwyty, wieszaki i organizery do bagażnika

Uchwyty i wieszaki to akcesoria do auta, które znacznie poprawiają komfort codziennej jazdy. W każdym samochodzie zawsze brakuje schowków, w których można umieścić swój ulubiony napój lub smartfona. Oferujemy różnego rodzaju modele montowane do deski rozdzielczej lub na szybę czołową od wewnętrznej strony, które można wykorzystać jako miejsce na swój telefon lub niewielki tablet. Ponadto w tej kategorii oferujemy również inne produkty do wnętrza samochodu, np. uchwyty na kubki, jak i organizery do bagażnika. Mogą to być pojedyncze siatki, jak i całe pojemniki i torby z taśmą na rzep.

Wizualne akcesoria do auta – szybka zmiana designu samochodu

Wśród wielu produktów dostępnych w naszym sklepie znajdziesz także gadżety samochodowe, które wpłyną pozytywnie na wygląd Twojego auta. Dla wielu kierowców posiadany pojazd stanowi nie tylko środek transportu, ale także hobby. Warto to wykorzystać.

Emblematy i znaczki

Na samochodzie używanym intensywnie już po kilku latach pojawiają się duże oznaki jego zużycia. Większość z nich widać, np. po wyblakniętym lakierze czy znaczkach, które tracą swój połysk oraz kontrast. Warto to zmienić i odzyskać estetyczny wygląd eksploatowanych elementów. Oferujemy emblematy, czyli akcesoria motoryzacyjne, które wystarczy nakleić w odpowiednim miejscu, wcześniej zdejmując stary, zużyty już znaczek. Znajdziesz u nas modele do praktycznie wszystkich aut, zarówno tych nowych, jak i nieprodukowanych już od lat.

Tuning wizualny

Artykuły samochodowe przeznaczone do tuningu wizualnego stają się popularniejsze z roku na rok i nie dzieje się to bez powodu. Coraz chętniej zmieniamy wygląd naszych samochodów i staramy się dostosować go do swoich oczekiwań, a nie producenta. W naszym sklepie oferujemy niezawodne i profesjonalne części tuningowe. Wszystkie są dostępne w atrakcyjnej cenie i charakteryzują się wysoką jakością. Przejrzyj wszystkie propozycje już dziś i spersonalizuj swoje auto wraz z AWparts.pl.

Ramki do tablic rejestracyjnych

Wyposażenie samochodu obejmuje również ciekawe ramki do tablic rejestracyjnych, na które coraz więcej osób zwraca baczną uwagę. Czasy, kiedy pod tablicą widoczna była reklama serwisu, minęły już bezpowrotnie, gdyż kierowcy mają zupełnie inne pomysły na oznaczenie tego miejsca.

Obecnie wielu zmotoryzowanych wykorzystuje ramki jako sposób zobrazowania swojego zainteresowania. Niektórzy umieszczają na nich ciekawe hasła, a inni np. numer telefonu do swojej firmy. W naszym sklepie znajdziesz także wyciszenie w postaci pianki tłumiącej, która izoluje tablicę od lakieru i zmniejsza hałas wywoływany przez nią podczas jazdy po nierównościach.

Dywaniki do samochodu

Dywaniki zużywają się z każdym dniem, kiedy wsiadamy do naszego samochodu i rozpoczynamy nim podróż. Widać to szczególnie mocno po zimie, kiedy na materiałowych modelach pojawiają się wytarcia lub trudne do usunięcia zabrudzenia. Dywaniki warto wymieniać minimum dwukrotnie w ciągu roku – przed i po zimie. Dzięki temu wnętrze Twojego auta zawsze będzie prezentować się estetycznie i nienagannie. Oferujemy również spinki niezbędne do zamocowania dywanika, co wpływa na komfort i bezpieczeństwo kierowania pojazdu.

Wyposażenie aut – bezpieczeństwo przede wszystkim

Uznajemy, że to właśnie bezpieczeństwo na drodze jest zdecydowanie najważniejsze, dlatego oferujemy różnego rodzaju akcesoria samochodowe przeznaczone dla odpowiedzialnych kierowców. Wszystkie pochodzą od znanych firm i zostały wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów.

Apteczki i gaśnice

Obecnie prawo nakłada na zmotoryzowanych obowiązek wożenia ze sobą gaśnicy oraz trójkąta ostrzegawczego. Ich brak grozi sporym mandatem, który może dość mocno nadszarpnąć budżet. Największy kłopot mają osoby podróżujące do innych krajów – w niektórych brak posiadania obowiązkowego wyposażenia może oznaczać mandat przekraczający kilkaset euro. Z tego względu warto zamówić w naszym sklepie kamizelki odblaskowe, apteczki, trójkąty ostrzegawcze i szelki.

Zabezpieczenia

Co roku wiele osób parkujących „pod chmurką" boryka się z problemem kun. Zwierzęta te, wodzone ciepłem z silnika, obgryzają przewody elektryczne, czasami także hydrauliczne, i blokują w ten sposób rozruch silnika. Niestety to bardzo częsty kłopot, z którym można walczyć jedynie poprzez zastosowanie specjalnych preparatów odstraszających. Czy warto je stosować? Zdecydowanie tak. Naprawa i wymiana przegryzionych przewodów nie musi być kosztowna. Problem pojawia się jednak wtedy, gdy autem musimy dostać się w dany dzień w wybrane miejsce. Wybierz skuteczne preparaty w naszym sklepie, a problem kun zniknie bezpowrotnie.

Gadżety samochodowe – akcesoria motoryzacyjne dla fanów czterech kółek

Nasz sklep z akcesoriami samochodowymi oferuje także dodatki przeznaczone dla fanów motoryzacji, a wśród nich przypinki oraz ciekawe zawieszki na klucze. Część z nich ma formę klasycznego breloka, część jednak przypomina zacisk hamulcowy z tarczą, amortyzator czy też turbosprężarkę. Warto je mieć lub podarować bliskiej osobie w prezencie.

Oferujemy również bagażniki dachowe, kable rozruchowe, akcesoria do mycia auta oraz łańcuchy śniegowe i wiele innych produktów najwyższej jakości. Przejrzyj je i złóż zamówienie jeszcze dziś.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj