×

Kluczyki

Kluczyki

Filtruj według
Dostępność
Cena
-

Kategorie blogowe

Kategorie blogowe

Kluczyki samochodowe

Tradycyjne kluczyki samochodowe mają dwa podstawowe cele – umożliwić otwarcie samochodu poprzez odryglowanie drzwi, a także jego rozruch. Początkowo kluczyki do złudzenia przypominały te domowe i cechowały się podobnym stopniem bezpieczeństwa. Teraz jednak kluczyki samochodowe są coraz bardziej skomplikowane, mogą kontaktować się z komputerem samochodu i immobilizerem każdorazowo podczas odryglowywania auta oraz próby uruchomienia pojazdu. Przejrzyj wszystkie modele i złóż zamówienie już dziś!

Podkategorie

Do czego służą kluczyki samochodowe?

Kluczyki samochodowe to tak naprawdę bardzo skomplikowane urządzenia, gdyż mają bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo jego eksploatacji. Powinny uniemożliwiać dokonanie kradzieży, stanowić ostatnią barierę dla włamywaczy, a także przy tym wszystkim nie być zbyt uciążliwe dla właściciela. To trudne zadanie, z którym producenci samochodów nie mogą sobie poradzić na tyle, aby zadowolić każdego kierowcę.

Najpopularniejsze w naszym kraju są w dalszym ciągu standardowe kluczyki mechaniczne, którymi można z łatwością odryglować drzwi i uruchomić pojazd. Niestety nie mają żadnych zabezpieczeń trudnych do złamania. Nieco lepszą alternatywą są kluczyki z funkcją immobilizera, a także szczyt obecnej mody – kluczyki typu keyless, których w ogóle nie trzeba wyciągać z kieszeni. Ryglują samochód automatycznie po stracie sygnału, a odblokowują w momencie, gdy zbliżamy się do niego na wybraną odległość.

Kluczyki samochodowe – co znajdziesz w naszym sklepie?

W naszym sklepie oferujemy praktycznie wszystkie elementy niezbędne w przypadku nowoczesnych, jak i tych nieco starszych kluczyków.

  • Obudowa kluczyka – obudowy pilota dość szybko się niszczą wskutek standardowego użytkowania, gdyż są narażone na uszkodzenia mechaniczne, w tym wytarcia czy stłuczenia. Warto je wówczas wymienić na nowe. W naszym sklepie oferujemy różnorodne obudowy, w tym te do złudzenia przypominające montowane fabrycznie, jak i te bardziej tuningowe, po które sięgają wielbiciele nietypowej stylistyki i ciekawych rozwiązań.

  • Trzpienie, bolce i wybijaki – to bardziej techniczne elementy kluczyków, które można zastosować w celu odzyskania sprawności swojego aktualnego egzemplarza. Są proste w montażu, lecz czasami nie obejdzie się bez wizyty u specjalisty, np. w celu dorobienia nowego kluczyka na podstawie oryginalnego trzpienia.

Wszystkie produkty, w tym każdy pilot do samochodu czy poszczególne obudowy pilota, są dostępne w korzystnych cenach oraz w bardzo dużej ilości, dlatego zapraszamy do ich zakupu już dziś!

Zamów już dziś kluczyki samochodowe w sklepie AWparts.pl

W naszym sklepie oferujemy różnorodne kluczyki samochodowe, przeznaczone do aut:

  • Renault – Laguna, Espace,

  • Audi – A2, A3, A4, A6, A8, Q3, Q5,

  • Fiat – 500, Bravo, Ducato,

  • Opel – Corsa, Meriva, Insignia,

  • i wielu innych.

Przejrzyj wszystkie modele już dziś, a w razie pytań skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie. Odpowiemy niezwłocznie na każde pytanie dotyczące naszego asortymentu.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj