×

Oświetlenie samochodowe

Układ oświetlenia w każdym pojeździe odpowiada przede wszystkim za bezpieczeństwo na drodze oraz komfort jazdy nocą – nie bez powodu auto bez odpowiednich źródeł światła nie uzyska homologacji. W naszym sklepie oferujemy różnego rodzaju części do oświetlenia samochodowego, a wśród nich kierunkowskazy, gniazdka żarówek, czujniki świateł, części reflektorów samochodowych oraz kompletne światła i lampy. Przejrzyj wszystkie produkty i złóż zamówienie już dziś!

Układ oświetlenia – bezpieczeństwo i komfort w jednym

Układ oświetlenia w pojeździe to absolutna podstawa. Współcześni producenci samochodów osobowych, ciężarowych, specjalistycznych czy motocykli przeznaczają ogromne fundusze na rozwój technologii świateł. Obecnie coraz częściej w standardowych samochodach spotykamy lampy LED, które cechują się niskim poborem prądu i ponadprzeciętną trwałością. Stanowią one doskonałe oświetlenie wnętrza czy tablic rejestracyjnych. Jednak wykorzystuje się je także jako główne oświetlenie samochodowe, np. reflektory i hamulce stopu.

W naszym sklepie znajdują się przeróżne elementy oświetlenia, stanowiące bardzo popularne części zamienne wśród zmotoryzowanych. Znajdziesz u nas zarówno małe podzespoły do naprawy poszczególnych urządzeń, jak i całe, kompletne modele, które wystarczy wymienić na zasadzie plug&play.

Jakie części do oświetlenia samochodowego można znaleźć w AWparts.pl?

W naszym sklepie dostępne są w zasadzie wszystkie części zamienne do układu oświetlenia każdego samochodu.

 • Lampy przednie – najpopularniejsza podkategoria w ramach części do oświetlenia samochodowego, w której zawierają się lampy przednie, przeciwmgłowe oraz do jazdy dziennej DRL. Niezbędne w każdym pojeździe i wymagają natychmiastowej wymiany, gdy ulegną awarii lub uszkodzeniu, np. w razie stłuczki i wypadku.

 • Światła tylne – światła montowane na tylnej części pojazdu pełnią przede wszystkim funkcję ostrzegającą, gdyż wskazują kierowcom jadącym za nami informację o naszym położeniu. Z reguły znajdują się w nich wkomponowane światła pozycyjne oraz stopu, czasami także przeciwmgielne.

 • Kierunkowskazy– niewielkie, lecz zarazem także bardzo istotne elementy oświetlenia, które służą do wskazania innym kierowcom naszych zamiarów. Informują o kierunku, w którym będziemy skręcać.

 • Lampki tablicy rejestracyjnej – oświetlenie rejestracji ma znaczenie przede wszystkim w celach identyfikacyjnych, np. dla organów ścigania. Warto dbać o sprawność i niezawodność – brak odpowiedniej widoczności tablicy może wiązać się z mandatem.

 • Lampy robocze – to oświetlenie dodatkowe, przeznaczone między innymi do aut jeżdżących po bezdrożach lub pojazdów specjalistycznych czy poszukiwawczych. Przeważnie tego typu projekt lampy obejmuje wiele mocnych źródeł LED, zamkniętych w monolitycznej, zwartej i szczelnej obudowie.

Oferujemy także wiele pojedynczych części, dzięki którym można odzyskać sprawność oświetlenia w swoim pojeździe, wydając znacznie mniej, niż podczas zakupu kompletnej lampy. Oferujemy między innymi gniazda żarówek, które są bardzo awaryjne i często wymagają wymiany, czujniki świateł niezbędne w nowoczesnych pojazdach do zautomatyzowanego sterowania DRL, a także poszczególne części reflektorów samochodowych.

Wszystkie produkty są w pełni nowe i można dzięki nim odzyskać sprawność układu oświetlenia danego samochodu. Nie warto oszczędzać – wszystkie części samochodowe i każdy rodzaj lampy dostępnej w naszym sklepie mają sprawdzoną jakość i pochodzenie. Dzięki temu oferowane produkty są dostępne w atrakcyjnych cenach i w bardzo dużej ilości.

Oświetlenie – lampy samochodowe najwyższej klasy

W naszym sklepie dostępne są auto części z kategorii oświetlenia do praktycznie wszystkich aut, zarówno tych produkowanych, jak i tych, które należą do prawdziwych pasjonatów zabytków. Części do oświetlenia samochodowego są dostępne do aut producentów takich, jak:

 • Audi, np. A4, A6 czy A8 lub Q5 czy Q7,

 • Mercedes, np. C-klasa, E-klasa, GLK, CLA,

 • BMW, np. serii 3, serii 5, X3 czy X5,

 • Honda, np. Civic, Accord, Prelude,

 • Citroen, np. C3, C5, Picasso,

 • Peugeot, np. 307, Partner, 107,

 • Renault, Clio, Kangoo, Laguna

 • Ford, np. Mondeo, Kuga, Mustang,

 • Chevrolet, np. Aveo, Camaro, Cruze,

 • Volvo, np. S40, S60, XC60,

 • i wielu innych.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj