×

Części samochodowe

Części samochodowe

Filtruj według
Dostępność
Cena
-

Kategorie blogowe

Kategorie blogowe

Części samochodowe

W wyspecjalizowanym sklepie motoryzacyjnym AWparts.pl oferujemy części samochodowe przeznaczone do wszystkich aut – zarówno tych w zasadzie nowych, jak i nieprodukowanych już od lat. Nasz katalog części samochodowych zawiera praktycznie wszystko – od elementów układów: klimatyzacji, paliwowego czy wentylacji, aż na częściach karoserii kończąc. Przejrzyj wszystkie auto części samochodowe i złóż zamówienie jeszcze dziś.

Jakie części samochodowe znajdziesz w sklepie AWparts.pl?

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej nie uznajemy żadnych półśrodków i kompromisów. W efekcie szybko staliśmy się jednym z największych i najbardziej polecanych dostawców części samochodowych w całym kraju. Jedną z wielu zalet naszej firmy jest to, że oferujemy tysiące części zamiennych podzielonych na kategorie. Warto wymienić wśród nich:

 • elementy oświetlenia,

 • części karoserii,

 • wycieraczki, spryskiwacze i części zamienne do samochodu,

 • filtry,

 • wyposażenie wnętrza pojazdu,

 • podzespoły do silnika i osprzęt,

 • elementy do układów: elektrycznego, napędowego, chłodzenia silnika, klimatyzacji, paliwowego, wentylacji, kierowniczego, hamulcowego, zawieszenia i wydechowego.

Wszystkie produkty są dostępne w przystępnych cenach i z pewnością nie nadwyrężą budżetu. To jednak nie są ich jedyne zalety. Poszczególne części do danego samochodu pochodzą od znanych firm, które produkcją podzespołów czy materiałów eksploatacyjnych zajmują się od wielu lat.

Oferujemy między innymi części do samochodów firm:

 • niemieckich – Audi, Volkswagen, Mercedes i BMW (np. Audi A4, Volkswagen Golf, BMW serii 3 czy Mercedes klasy C),

 • francuskich – Renault, Citroen i Peugeot (np. Renault Clio, Citroen C3 czy Peugeot 306),

 • amerykańskich – Chrysler, Ford, Chevrolet i GMC (np. Chrysler 300C, Ford Mondeo, Chevrolet Aveo),

 • japońskich – Toyota, Honda czy Nissan (np. Toyota Celica, Honda Civis Nissan Navara),

 • i wielu innych, np. rumuńskiej Dacii czy hiszpańskiego SEATa (pod władzą niemieckiego koncernu Volkswagen Group).

Oświetlenie pojazdu

W kategorii oświetlenia znajdziesz duży wybór części niezbędnych do jazdy po drogach publicznych. Wszystkie produkty, w tym całe zespoły kierunkowskazów, lamp przednich i tylnych, są gotowe do montażu i znakomicie wykonane z dbałością o detale. Wielu klientów kupuje je podczas naprawy powypadkowego samochodu, inni z kolei widzą w nich możliwość ciekawego tuningu. Jak wiemy, układ oświetlenia w samochodzie bezpośrednio wpływa na nasze bezpieczeństwo. W efekcie warto, aby dana część była oryginalna i certyfikowana do użytkowania na drogach publicznych.

Układ elektryczny i zapłonowy

Układ elektryczny jest obecnie jednym z najbardziej zaawansowanych technicznie w nowoczesnej motoryzacji. Niestety wraz z tym idzie także spora awaryjność, przez którą bardzo często naprawy stają się coraz droższe. Nie musi jednak tak być – oferujemy szeroki wybór części do układu elektrycznego wysokiej klasy w korzystnej cenie. Znajdziesz tu:

Karoseria i wnętrze

Auto utrzymane w dobrym stanie nie powinno charakteryzować się wyłącznie bezawaryjnością. Warto także, aby było zadbane z zewnątrz. Doskonale o tym wiemy w sklepie AWparts.pl, dlatego oferujemy różnego rodzaju elementy karoserii do każdego pojazdu poruszającego się po naszych publicznych drogach.

Znajdziesz u nas zarówno małe elementy, takie jak lusterka czy klapki wlewu paliwa, jak i największe części, wśród których warto wymienić maski, drzwi, klapy bagażnika, nadkola oraz całe zderzaki i przednie pasy. Ponadto oferujemy również dachy, szyby i podszybia spełniające wszelkie oczekiwania.

Nasz sklep motoryzacyjny oferuje także elementy wnętrza do Twojego auta. W tej kategorii znajdziesz praktycznie wszystko to, z czym każdy kierowca ma do czynienia podczas codziennej jazdy. Należy tu wymienić półki, panele sterowania i przełączniki, fotele, kanapy, osłony przeciwsłoneczne czy też gałki, mieszki, pedały i deski rozdzielcze. W kategorii znajduje się łącznie kilkadziesiąt podkategorii, w których z kolei oferujemy po kilkaset wyselekcjonowanych części do różnych modeli aut. Wybierz markę dostępną w naszej ofercie i złóż zamówienie.

Osprzęt silnika i kompletne jednostki napędowe

Jednostka napędowa to najważniejsza część każdego samochodu poruszającego się po drodze. Jest również mocno narażona na przyspieszone zużycie ze względu na intensywną eksploatację. W efekcie często ulega uszkodzeniom. Warto zatem zaopatrzyć się w niezbędne płyny eksploatacyjne, specyfiki do smarowania silnika, osłony jednostki napędowej, turbosprężarki oraz całe bloki silnika. Ponadto oferujemy także osprzęt – przewody powietrza i elementy rozrządu.

Podzespoły do wszystkich układów w samochodzie

Samochód to bardzo skomplikowana maszyna, która łączy kilka tysięcy części blisko współpracujących ze sobą. Uszkodzenie któregokolwiek elementu może spowodować awarię całego pojazdu i brak możliwości kontynuowania jazdy. Z tego względu znajdziesz u nas w zasadzie wszystko to, co niezbędne do naprawy danego auta, w tym części do:

 • układu elektrycznego – odpowiada za zasilenie odbiorników działających na energię elektryczną,

 • układu napędowego – przenosi moment obrotowy na koła pojazdu i umożliwia dalszą jazdę,

 • układu chłodzenia silnika – chroni jednostkę napędową przed niebezpiecznym przegrzaniem,

 • układu klimatyzacji – wpływa na nasz komfort, obniżając temperaturę panującą we wnętrzu,

 • układu paliwowego – służy do dostarczenia odpowiedniej mieszanki paliwa do komór spalania,

 • układu wentylacji – wentyluje i ogrzewa kabinę pasażerską (nie ma związku z odrębnym układem klimatyzacji),

 • układu kierowniczego – służy do zmiany kierunku jazdy poprzez przenoszenie ruchu kierownicy na koła,

 • układu hamulcowego – służy do zmniejszania prędkości jazdy, jest kluczowy w kwestii zachowania bezpieczeństwa na drodze,

 • układu zawieszenia – umożliwia komfortową i bezpieczną jazdę po ulicach pokrytych nierównościami,

 • układu wydechowego – służy do odprowadzania spalin z komór spalania na zewnątrz.

Wszystkie powyższe układy mają ogromne znaczenie w kwestii jazdy samochodem. Zachęcamy do zakupu całą ekipą AWparts.pl. Zamówione produkty będą dostarczone tak szybko, jak to możliwe i odpowiednio zabezpieczone na czas ich transportu.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj